1331R-562J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-562J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
lomakkeissa: 1331R-562J.pdf
  • Viesti
1331R-562J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-562J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33593 pcs Tietolomake 1331R-562J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-562J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 60MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Shielded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 124mA Nykyinen - värikylläisyys 124mA