1331R-564H
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-564H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
lomakkeissa: 1331R-564H.pdf
  • Viesti
1331R-564H: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-564H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26751 pcs Tietolomake 1331R-564H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-564H TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 560µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µH Shielded Inductor 40mA 28 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 40mA Nykyinen - värikylläisyys 12mA