1331R-681H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-681H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
lomakkeissa: 1331R-681H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1331R-681H: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-681H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26997 pcs Tietolomake 1331R-681H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 39 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-681H TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Shielded Inductor 430mA 240 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 430mA Nykyinen - värikylläisyys 430mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331R-682J
1331R-682J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Varastossa: 44755 pcs
ladata: 1331R-682J.pdf
RFQ
1331R-681K
1331R-681K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Varastossa: 55830 pcs
ladata: 1331R-681K.pdf
RFQ
1331R-564J
1331R-564J
Kuvaus: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
ladata: 1331R-564J.pdf
1331R-681J
1331R-681J
ladata: 1331R-681J.pdf
1331R-564K
1331R-564K