1331R-821H
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-821H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
lomakkeissa: 1331R-821H.pdf
  • Viesti
1331R-821H: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-821H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21909 pcs Tietolomake 1331R-821H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 38 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-821H TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 165MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Inductor 405mA 270 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 405mA Nykyinen - värikylläisyys 405mA