1331R-821J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
lomakkeissa: 1331R-821J.pdf
  • Viesti
1331R-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36803 pcs Tietolomake 1331R-821J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 38 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-821J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 165MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Inductor 405mA 270 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 405mA Nykyinen - värikylläisyys 405mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331R-682K
1331R-682K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM