1331R-823J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-823J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
lomakkeissa: 1331R-823J.pdf
  • Viesti
1331R-823J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-823J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35732 pcs Tietolomake 1331R-823J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-823J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 11MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Inductor 59mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 59mA Nykyinen - värikylläisyys 59mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1332
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: TOOL
Varastossa: 2821 pcs
ladata:
RFQ
1331R-823K
1331R-823K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Varastossa: 46705 pcs
ladata: 1331R-823K.pdf
RFQ
1332-20-1-0500-003-1-TS
1332-20-1-0500-003-1-TS
valmistajat: CNC Tech
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW 500'
Varastossa: 347 pcs
ladata: 1332-20-1-0500-003-1-TS.pdf
1332
valmistajat: Greenlee Communications
Kuvaus: ADAPTER, 250U (PAIR)
Varastossa: 424 pcs
ladata:
valmistajat: CNC Tech
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 50'
ladata: 1332-20-1-0500-001-1-TS.pdf
1331R-821J
1331R-821J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
ladata: 1331R-821J.pdf
1331R-822K
1331R-822K
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
ladata: 1331R-822K.pdf
Kuvaus: HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 50'
1331R-821K
1331R-821K