1537-722J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1537-722J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
1537-722J: n tekniset tiedot
Osa numero 1537-722J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 24266 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
suojaus Shielded Sarja 1537-7
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1537-722J TR 2500 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 45MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Inductor 440mA 750 mOhm Axial DC Resistance (DCR) 750 mOhm
Nykyinen arvostelu 440mA Nykyinen - värikylläisyys 100mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1537-720J
1537-720J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 321MA 1.4 OHM TH
Varastossa: 23963 pcs
ladata:
RFQ
1537-721K
1537-721K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12UH 470MA 660 MOHM TH
Varastossa: 24482 pcs
ladata:
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 18UH 410MA 850 MOHM TH
Kuvaus: FIXED IND 22UH 390MA 950 MOHM TH
Kuvaus: FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 425MA 800 MOHM
Kuvaus: FIXED IND 27UH 360MA 1.1 OHM TH
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna