1537-724J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1537-724J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 390MA 950 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
1537-724J: n tekniset tiedot
Osa numero 1537-724J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 390MA 950 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 31797 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
suojaus Shielded Sarja 1537-7
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1537-724J TR 2500 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 36MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 390mA 950 mOhm Axial DC Resistance (DCR) 950 mOhm
Nykyinen arvostelu 390mA Nykyinen - värikylläisyys 87mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1537-722K
1537-722K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH
Varastossa: 28842 pcs
ladata:
RFQ
1537-723J
1537-723J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 18UH 410MA 850 MOHM TH
Varastossa: 27022 pcs
ladata:
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 22UH 390MA 950 MOHM TH
Kuvaus: FIXED IND 27UH 360MA 1.1 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 33UH 291MA 1.7 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 39UH 262MA 2.1 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 12UH 470MA 660 MOHM TH