160-100JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160-100JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
lomakkeissa: 160-100JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160-100JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-100JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3498 pcs Tietolomake 160-100JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 48 @ 150MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-100JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 150MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 900MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Inductor 1.59A 50 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.59A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .900 50POS
Varastossa: 4408 pcs
ladata: 160-10-950-00-001000.pdf
RFQ
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .900 64POS
Varastossa: 3924 pcs
ladata: 160-10-964-00-001000.pdf
RFQ
valmistajat: Preci-Dip
Kuvaus: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-101JS
160-101JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
ladata: 160-101JS.pdf
160-100KS
160-100KS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
ladata: 160-100KS.pdf
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .900 52POS
160-101HS
160-101HS
ladata: 160-101HS.pdf
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .600 52POS
160-101FS
160-101FS
ladata: 160-101FS.pdf
160-100MS
160-100MS
ladata: 160-100MS.pdf
valmistajat: Preci-Dip
Kuvaus: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-101GS
160-101GS
ladata: 160-101GS.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna