160-101GS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-101GS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
lomakkeissa: 160-101GS.pdf
  • Viesti
160-101GS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-101GS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1711 pcs Tietolomake 160-101GS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-101GS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 600MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.295A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
160-102HS
160-102HS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1UH 610MA 340 MOHM SMD
Varastossa: 4128 pcs
ladata: 160-102HS.pdf
RFQ
160-101JS
160-101JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
Varastossa: 3899 pcs
ladata: 160-101JS.pdf
RFQ
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .900 52POS
ladata: 160-10-952-00-001000.pdf
160-100KS
160-100KS
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
ladata: 160-100KS.pdf
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .900 64POS