160-151FS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-151FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 1.22A 85 MOHM
lomakkeissa: 160-151FS.pdf
  • Viesti
160-151FS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-151FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150NH 1.22A 85 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1586 pcs Tietolomake 160-151FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-151FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 420MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Inductor 1.22A 85 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.22A Nykyinen - värikylläisyys -