160-152FS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-152FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM
lomakkeissa: 160-152FS.pdf
  • Viesti
160-152FS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-152FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1394 pcs Tietolomake 160-152FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 36 @ 7.9MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-152FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 120MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Unshielded Inductor 475mA 560 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 475mA Nykyinen - värikylläisyys -