160-222JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-222JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM
lomakkeissa: 160-222JS.pdf
  • Viesti
160-222JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-222JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5851 pcs Tietolomake 160-222JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 36 @ 7.9MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-222JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 2.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 98MHz Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 370mA 930 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 930 mOhm Max Nykyinen arvostelu 370mA