160-224FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160-224FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 70MA 28 OHM SMD
lomakkeissa: 160-224FS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160-224FS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-224FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220UH 70MA 28 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1861 pcs Tietolomake 160-224FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 790kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-224FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 220µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Unshielded Inductor 70mA 28 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 70mA Nykyinen - värikylläisyys -