160R-330JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-330JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33NH 1.295A 75 MOHM
lomakkeissa: 160R-330JS.pdf
  • Viesti
160R-330JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-330JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33NH 1.295A 75 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3471 pcs Tietolomake 160R-330JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-330JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 33nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 900MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.295A Nykyinen - värikylläisyys -