160R-331GS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-331GS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 950MA 140 MOHM
lomakkeissa: 160R-331GS.pdf
  • Viesti
160R-331GS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-331GS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 950MA 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1714 pcs Tietolomake 160R-331GS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-331GS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 230MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Inductor 950mA 140 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 950mA Nykyinen - värikylläisyys -