160R-681JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-681JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM
lomakkeissa: 160R-681JS.pdf
  • Viesti
160R-681JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-681JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5146 pcs Tietolomake 160R-681JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-681JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 170MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Unshielded Inductor 740mA 230 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 740mA Nykyinen - värikylläisyys -