160R-682JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-682JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM
lomakkeissa: 160R-682JS.pdf
  • Viesti
160R-682JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-682JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5781 pcs Tietolomake 160R-682JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-682JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 39MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Inductor 255mA 1.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 255mA Nykyinen - värikylläisyys -