160R-820JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-820JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
lomakkeissa: 160R-820JS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160R-820JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-820JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3519 pcs Tietolomake 160R-820JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-820JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 82nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 700MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82nH Unshielded Inductor 1.15A 95 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.15A Nykyinen - värikylläisyys -