160R-821KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-821KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM
lomakkeissa: 160R-821KS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160R-821KS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-821KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5427 pcs Tietolomake 160R-821KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-821KS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 150MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 695mA 260 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 695mA Nykyinen - värikylläisyys -