160R-822JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-822JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
lomakkeissa: 160R-822JS.pdf
  • Viesti
160R-822JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-822JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5162 pcs Tietolomake 160R-822JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-822JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 30MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Unshielded Inductor 230mA 2.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 230mA Nykyinen - värikylläisyys -