160R-823JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-823JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
lomakkeissa: 160R-823JS.pdf
  • Viesti
160R-823JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-823JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5728 pcs Tietolomake 160R-823JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-823JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 8.6MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 95mA 14 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 95mA Nykyinen - värikylläisyys -