1641R-821H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1641R-821H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
1641R-821H: n tekniset tiedot
Osa numero 1641R-821H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80757 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja 1641R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1641R-821H TR 2500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Molded Inductor 375mA 590 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 375mA Nykyinen - värikylläisyys 375mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1641R-683K
1641R-683K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
Varastossa: 115516 pcs
ladata:
RFQ
1641R-821J
1641R-821J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM
Varastossa: 88611 pcs
ladata:
RFQ
1641R-823H
1641R-823H
Kuvaus: FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
1641R-822K
1641R-822K
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
1641R-684K
1641R-684K
Kuvaus: FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH
1641R-684J
1641R-684J
1641R-684H
1641R-684H
1641R-821K
1641R-821K