1641R-823H
Tuote-esittely
Osa numero: 1641R-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
  • Viesti
1641R-823H: n tekniset tiedot
Osa numero 1641R-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70674 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja 1641R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1641R-823H TR 2500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 10.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Molded Inductor 186mA 2.44 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.44 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 186mA Nykyinen - värikylläisyys 140mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1641R-822K
1641R-822K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
Varastossa: 125318 pcs
ladata:
RFQ
1641R-823J
1641R-823J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
Varastossa: 87252 pcs
ladata:
RFQ
1641R-821K
1641R-821K
Kuvaus: FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM
1641R-821H
1641R-821H
1641R-822J
1641R-822J
1641R-823K
1641R-823K
1641R-824K
1641R-824K
Kuvaus: FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
1641R-824J
1641R-824J