1812-821H
API DelevanAPI Delevan
1812-821H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-821H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
lomakkeissa: 1812-821H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812-821H: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-821H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 63762 pcs Tietolomake 1812-821H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812-821H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 354mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812-822G
1812-822G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
Varastossa: 29479 pcs
ladata: 1812-822G.pdf
RFQ
1812-822J
1812-822J
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 84055 pcs
ladata: 1812-822J.pdf
RFQ
1812-684K
1812-684K
Kuvaus: FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD
ladata: 1812-684K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
ladata: 1812-821J.pdf
ladata: 1812-821G.pdf
ladata: 1812-821K.pdf
1812-821F
1812-821F
ladata: 1812-821F.pdf
Kuvaus: FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
ladata: 1812-822F.pdf
1812-822H
1812-822H
ladata: 1812-822H.pdf
1812-820M
1812-820M
ladata: 1812-820M.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna