1812-821J
API DelevanAPI Delevan
1812-821J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
lomakkeissa: 1812-821J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 88200 pcs Tietolomake 1812-821J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812-821J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 354mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
1812-821G
1812-821G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
Varastossa: 47785 pcs
ladata: 1812-821G.pdf
RFQ
1812-820J
1812-820J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
Varastossa: 65923 pcs
ladata: 1812-820J.pdf
RFQ
1812-821K
1812-821K
ladata: 1812-821K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
ladata: 1812-822G.pdf
ladata: 1812-820K.pdf
ladata: 1812-822J.pdf
1812-822H
1812-822H
ladata: 1812-822H.pdf
1812-820M
1812-820M
ladata: 1812-820M.pdf
1812-822F
1812-822F
ladata: 1812-822F.pdf
ladata: 1812-821F.pdf
ladata: 1812-821H.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna