1812-823J
API DelevanAPI Delevan
1812-823J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-823J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
lomakkeissa: 1812-823J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1812-823J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-823J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 86029 pcs Tietolomake 1812-823J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 1812-823J TR 500
DN12823JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 82µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 8MHz Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max Nykyinen arvostelu 169mA
Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
1812-823F
1812-823F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD