1812-824H
API DelevanAPI Delevan
1812-824H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-824H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
lomakkeissa: 1812-824H.pdf
  • Viesti
1812-824H: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-824H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 52308 pcs Tietolomake 1812-824H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812-824H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 2.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Unshielded Inductor 67mA 45 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 45 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 67mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Weidmuller
Kuvaus: LMZF 5/7/135 3.5 GR
Varastossa: 34725 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Weidmuller
Kuvaus: LMZF 5/8/135 3.5 GR
Varastossa: 33397 pcs
ladata:
RFQ
1812-824G
1812-824G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
ladata: 1812-824G.pdf
1812-824J
1812-824J
valmistajat: API Delevan
ladata: 1812-824J.pdf
1812-823K
1812-823K
Kuvaus: FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
ladata: 1812-823K.pdf
1812-824F
1812-824F
ladata: 1812-824F.pdf
ladata: 1812-823G.pdf
ladata: 1812-823J.pdf
1812-823H
1812-823H
ladata: 1812-823H.pdf
ladata: 1812-824K.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna