1812R-104F
API DelevanAPI Delevan
1812R-104F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-104F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-104F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-104F: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-104F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28819 pcs Tietolomake 1812R-104F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-104F TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 158mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-102K
1812R-102K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD