1812R-104J
API DelevanAPI Delevan
1812R-104J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-104J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-104J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
1812R-104J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-104J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59290 pcs Tietolomake 1812R-104J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN42113JDKR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 158mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-103K
1812R-103K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD