1812R-121J
API DelevanAPI Delevan
1812R-121J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-121J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM
lomakkeissa: 1812R-121J.pdf
  • Viesti
1812R-121J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-121J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 135261 pcs Tietolomake 1812R-121J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-121J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 600MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Inductor 818mA 300 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 818mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-122G
1812R-122G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
Varastossa: 45546 pcs
ladata: 1812R-122G.pdf
RFQ
1812R-121K
1812R-121K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM