1812R-122J
API DelevanAPI Delevan
1812R-122J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-122J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
lomakkeissa: 1812R-122J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
1812R-122J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-122J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48835 pcs Tietolomake 1812R-122J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN42115JCT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 80MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 604mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 604mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-121J
1812R-121J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM
Varastossa: 135261 pcs
ladata: 1812R-121J.pdf
RFQ
1812R-123K
1812R-123K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
Varastossa: 108125 pcs
ladata: 1812R-123K.pdf
RFQ
1812R-122K
1812R-122K
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
ladata: 1812R-122K.pdf
1812R-123F
1812R-123F
ladata: 1812R-123F.pdf
1812R-121K
1812R-121K