1812R-330J
API DelevanAPI Delevan
1812R-330J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-330J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD
lomakkeissa: 1812R-330J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-330J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-330J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103972 pcs Tietolomake 1812R-330J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-330J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 33nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-273K
1812R-273K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD