1812R-274G
API DelevanAPI Delevan
1812R-274G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-274G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-274G.pdf
  • Viesti
1812R-274G: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-274G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53932 pcs Tietolomake 1812R-274G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-274G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 270µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Unshielded Inductor 129mA 12 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 129mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-274K
1812R-274K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD