1812R-333G
API DelevanAPI Delevan
1812R-333G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-333G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-333G.pdf
  • Viesti
1812R-333G: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-333G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45406 pcs Tietolomake 1812R-333G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-333G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 11MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Inductor 224mA 4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 224mA Nykyinen - värikylläisyys -