1812R-333J
API DelevanAPI Delevan
1812R-333J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-333J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-333J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
1812R-333J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-333J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117153 pcs Tietolomake 1812R-333J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 1812R-333J TR 500
1812R333J
DN42131JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 11MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Inductor 224mA 4 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 224mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-333K
1812R-333K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD