1812R-390J
API DelevanAPI Delevan
1812R-390J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-390J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM
lomakkeissa: 1812R-390J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-390J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-390J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86972 pcs Tietolomake 1812R-390J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-390J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Inductor 870mA 200 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 870mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-390M
1812R-390M
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM
Varastossa: 158177 pcs
ladata: 1812R-390M.pdf
RFQ
1812R-334H
1812R-334H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
Varastossa: 74904 pcs
ladata: 1812R-334H.pdf
RFQ
1812R-333K
1812R-333K
Kuvaus: FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
ladata: 1812R-333K.pdf
1812R-334F
1812R-334F
ladata: 1812R-334F.pdf
1812R-391J
1812R-391J
Kuvaus: FIXED IND 390NH 535MA 700 MOHM
ladata: 1812R-391J.pdf
1812R-334K
1812R-334K