1812R-390M
API DelevanAPI Delevan
1812R-390M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-390M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM
lomakkeissa: 1812R-390M.pdf
  • Viesti
1812R-390M: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-390M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 870MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 158177 pcs Tietolomake 1812R-390M.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-390M TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Inductor 870mA 200 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 870mA Nykyinen - värikylläisyys -