2512-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2512-122J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
lomakkeissa: 2512-122J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
2512-122J: n tekniset tiedot
Osa numero 2512-122J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 79516 pcs Tietolomake 2512-122J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 2512
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet 2512-122J TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 1.39A 210 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.39A Nykyinen - värikylläisyys 1.04A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2512-122K
2512-122K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
Varastossa: 99747 pcs
ladata: 2512-122K.pdf
RFQ
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Varastossa: 77460 pcs
ladata: 2512-104K.pdf
RFQ
2512-104H
2512-104H
ladata: 2512-104H.pdf
2512-104J
2512-104J
ladata: 2512-104J.pdf
2512-122G
2512-122G
ladata: 2512-122G.pdf
2512-122F
2512-122F
ladata: 2512-122F.pdf
ladata: 2512-122H.pdf
Kuvaus: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
ladata: 2512-123F.pdf
ladata: 2512-123J.pdf
ladata: 2512-123G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna