2512-123J
Tuote-esittely
Osa numero: 2512-123J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
lomakkeissa: 2512-123J.pdf
  • Viesti
2512-123J: n tekniset tiedot
Osa numero 2512-123J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 77670 pcs Tietolomake 2512-123J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512-123J TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Inductor 503mA 1.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 503mA Nykyinen - värikylläisyys 377mA
Liittyvät tuotteet
2512-123H
2512-123H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Varastossa: 56695 pcs
ladata: 2512-123H.pdf
RFQ
2512-152F
2512-152F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Varastossa: 28557 pcs
ladata: 2512-152F.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
ladata: 2512-122H.pdf
2512-122J
2512-122J
ladata: 2512-122J.pdf
2512-123K
2512-123K
ladata: 2512-123K.pdf
ladata: 2512-152K.pdf
ladata: 2512-123F.pdf
2512-152G
2512-152G
ladata: 2512-152G.pdf
ladata: 2512-123G.pdf
ladata: 2512-152J.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna