2512R-103J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-103J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
lomakkeissa: 2512R-103J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
2512R-103J: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-103J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72467 pcs Tietolomake 2512R-103J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 2512R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 2512R-103J TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Inductor 519mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 519mA Nykyinen - värikylläisyys 389mA