2512R-104F
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-104F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
lomakkeissa: 2512R-104F.pdf
  • Viesti
2512R-104F: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-104F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21929 pcs Tietolomake 2512R-104F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512R-104F TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 260mA 6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 260mA Nykyinen - värikylläisyys 195mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2512R-102K
2512R-102K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD