2512R-272J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-272J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
lomakkeissa: 2512R-272J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
2512R-272J: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-272J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 69991 pcs Tietolomake 2512R-272J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 2512R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 2512R-272J TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Unshielded Inductor 865mA 540 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 865mA Nykyinen - värikylläisyys 649mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2512R-273F
2512R-273F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Varastossa: 24603 pcs
ladata: 2512R-273F.pdf
RFQ
2512R-272G
2512R-272G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
Varastossa: 31649 pcs
ladata: 2512R-272G.pdf
RFQ
2512R-273K
2512R-273K