2512R-273J
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-273J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
lomakkeissa: 2512R-273J.pdf
  • Viesti
2512R-273J: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-273J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66465 pcs Tietolomake 2512R-273J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512R-273J TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Unshielded Inductor 330mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 330mA Nykyinen - värikylläisyys 248mA