2512R-473G
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-473G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
lomakkeissa: 2512R-473G.pdf
  • Viesti
2512R-473G: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-473G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37037 pcs Tietolomake 2512R-473G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512R-473G TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 310mA 4.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 310mA Nykyinen - värikylläisyys 233mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2512R-472H
2512R-472H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Varastossa: 49287 pcs
ladata: 2512R-472H.pdf
RFQ
2512R-562F
2512R-562F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
Varastossa: 25550 pcs
ladata: 2512R-562F.pdf
RFQ
2512R-472K
2512R-472K