2512R-473H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-473H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
lomakkeissa: 2512R-473H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
2512R-473H: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-473H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47236 pcs Tietolomake 2512R-473H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
suojaus Unshielded Sarja 2512R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 2512R-473H TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 310mA 4.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 310mA Nykyinen - värikylläisyys 233mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2512R-472J
2512R-472J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Varastossa: 81402 pcs
ladata: 2512R-472J.pdf
RFQ
2512R-472H
2512R-472H
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 49287 pcs
ladata: 2512R-472H.pdf
RFQ
2512R-472K
2512R-472K