2512R-822G
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-822G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
lomakkeissa: 2512R-822G.pdf
  • Viesti
2512R-822G: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-822G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35149 pcs Tietolomake 2512R-822G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512R-822G TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Unshielded Inductor 557mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 557mA Nykyinen - värikylläisyys 418mA