2512R-822H
Tuote-esittely
Osa numero: 2512R-822H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
lomakkeissa: 2512R-822H.pdf
  • Viesti
2512R-822H: n tekniset tiedot
Osa numero 2512R-822H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56083 pcs Tietolomake 2512R-822H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Muut nimet 2512R-822H TR 750 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.79mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Unshielded Inductor 557mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 557mA Nykyinen - värikylläisyys 418mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2512R-822K
2512R-822K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM