3094-100JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-100JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 1A 40 MOHM SMD
lomakkeissa: 3094-100JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
3094-100JS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-100JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 1A 40 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9078 pcs Tietolomake 3094-100JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 150MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094-100JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 150MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
3094-102HS
3094-102HS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
Varastossa: 4655 pcs
ladata: 3094-102HS.pdf
RFQ
3093A 0102500
3093A 0102500
valmistajat: Belden
Kuvaus: COAX 18AWG 100 OHM
Varastossa: 15 pcs
ladata:
RFQ
3093A 0105000
3093A 0105000
valmistajat: Belden
Kuvaus: COAX 18AWG 100 OHM
Varastossa: 6 pcs
ladata:
3093A 0101000
3093A 0101000
Kuvaus: COAX 18AWG 100 OHM
Varastossa: 27 pcs
3094-101JS
3094-101JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100NH 840MA 70 MOHM
Varastossa: 7688 pcs
ladata: 3094-101JS.pdf
3094-102FS
3094-102FS
ladata: 3094-102FS.pdf
3094
valmistajat: Adafruit
Kuvaus: ADDRESS LED DISCR SER RGB 100PK
ladata: 3094.pdf
3094-101KS
3094-101KS
ladata: 3094-101KS.pdf
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1A 40 MOHM SMD
ladata: 3094-100KS.pdf
30939
valmistajat: Wiha
Kuvaus: CUTTER TIP STRAIGHT 7.87"
ladata: 30939.pdf
3094-102GS
3094-102GS
ladata: 3094-102GS.pdf
valmistajat: Wiha
Kuvaus: PLIERS BOX JOINT 10"
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna