3094-101JS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-101JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 840MA 70 MOHM
lomakkeissa: 3094-101JS.pdf
  • Viesti
3094-101JS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-101JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 840MA 70 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7688 pcs Tietolomake 3094-101JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094-101JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 570MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Inductor 840mA 70 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 840mA Nykyinen - värikylläisyys -